Z galerii zdjęć

Tygodnik Niedziela

Opoka

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

INTENCJE MSZALNE 23 KWIETNIA - 12 MAJA 2018

Poniedziałek 23 kwietnia 2018 r.

godz.   7.00  1. Za + ks. Jerzego Niestępskiego – intencja imieninowa od Tadeusza
                    2. Za + Wojciecha Ziółkowskiego z okazji urodzin i imienin
godz.  17.00 1. Za + Wojciecha Tarczyńskiego intencja imieninowa
                    2. Za + Jerzego Stępnia – intencja imieninowa

                                             

Wtorek 24 kwietnia 2018 r.

godz.    7.00  O zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Wojciecha Zieleniewskiego i jego rodziny.
godz.  17.00  1. Za + Marię i Zygmunta Ludwiczaków, Mariannę Ludwiczak
                     2. dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Wojciecha i Sabiny

 

Środa 25 kwietnia 2018 r.

godz.    7.00  1. Za + Zofię Kusiak 3 intencja od uczestników pogrzebu
                     2. Za+ Eugeniusza Zielińskiego 2 intencja od uczestników pogrzebu
godz.  17.00  Za + Elżbietę i Romana Dzięgielewskich 12 intencja od uczestników pogrzebu

 

 Czwartek 26 kwietnia k 2018 r.

godz.    7.00  1. Za + Krystynę Paluch 1 intencja od uczestników pogrzebu
                     2. Za + Władysława Jędrzejewskiego 1 intencja od uczestników pogrzebu
godz.  17.00  Za + Stanisławę Kazimierę Nowacką 7 intencja od uczestników pogrzebu

                    

Piątek 27 kwietnia 2018 r.

godz.   7.00   1. Za + Halinę Kusiak 1 intencja od uczestników pogrzebu
                     2. Za + Mariannę i Bronisława Michalaków
godz.  17.00  1. Za + Zofię Idzikowską 11 intencja od uczestników pogrzebu
                     2. Za + Eugeniusza Zielińskiego int. pielgrzymów skępskich

 

Sobota 28 kwietnia 2018 r.

godz.    7.00  Za + Grażynę Stępień
godz.  17.00  1. Za + Bartłomieja Wolframa w 16 rocznicę śmierci
                     2. Za + Pawła Ciszewskiego 7 intencja od uczestników pogrzebu

 
Niedziela 29 kwietnia 2018 r.

godz.   7.00  1. Za + Halinę Jadwigę Siedlecką w 2 rocznicę śmierci
                    2. Za + rodziców Dymczyków i Romana Dymczyka
godz.   9.00  1. Za + Tomasz (13 rocznica śmierci) i Mariannę Tomczaków  
                    2. Za + Bożenę Gryguć intencja mamy oraz o zdrowie dla Krystyny
godz. 11.00  Za + Arkadiusza Pasikowskiego w 5 rocznicę śmierci intencja mamy
godz. 12.30  W intencji parafian
godz. 16.00  Za + Elżbietę i Romana Dzięgielewskich 17 intencja od uczestników pogrzebu
godz. 17.30  Za + Helenę i Józefa Sekleckich, Irenę i Romana Wieczorkowskich

 

Poniedziałek 30 kwietnia 2018 r.

godz.    7.00      Za + Alinę Rozpędowską 3 intencja od uczestników pogrzebu
godz.  17.00  1. Za + Zofię Kusiak 4p intencja od uczestników pogrzebu
                     2. Za + Eugeniusza Zielińskiego int. rodziny Wichrowskich z parafii Korzeń

                   

Wtorek 1 maja 2018 r.

godz.    7.00 1. Za + Jerzego Kopczyńskiego 1 intencja od uczestników pogrzebu
                    2. Za + Tadeusza Maciejewskiego w 3 rocznicę śmierci
godz. 17.00      Za + Janinę i Zygmunta Przybylskich

                   

Środa 2 maja 2018 r.

godz.   7.00      Za + Zofię Idzikowską 12 intencja od uczestników pogrzebu
godz. 17.00  1. Za + Zygmunta Mikołajczyka intencja imieninowa
                    2. Za + Zygmunta Kłosa 

 

Czwartek 3 maja 2018 r.

godz.    7.00  Za + Wiesława Markwanta 2 intencja od uczestników pogrzebu
godz.    9.00  Za +  Eugeniusza Zielińskiego intencja rodziny Waszkiewiczów
godz.  17.00  w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie int. Apostolatu Złota Róża                

                

Piątek 4 maja 2018 r.

godz.   7.00  1. Za + Kazimierza Balcerzaka
                    2. Za + Pawła Ciszewskiego 8 intencja od uczestników pogrzebu
godz. 17.00  1. Za + córkę Monikę Zawadzką
                    2. Za + Jana Markiewicza w 1 rocznicę śmierci

 

Sobota 5 maja 2018 r.

godz.    7.00    Za + Kazimierza Balcerzaka
godz.  17.00 1. Za + Halinę Kusiak 2 intencja od uczestników pogrzebu
                    2. Za + Ireneusza Wilińskiego w 10 rocznicę śmierci

 

Niedziela 6 maja 2018 r.

godz.   7.00  1. Za + Kazimierza Balcerzaka
                    2. Za + ks. Stanisława Szulca
godz.   9.00  Za + Helenę i Stanisława Tyszków
godz. 11.00   Za + Stanisława i Stanisławę Balcerzaków
godz. 12.30   w intencji parafian
godz. 16.00   Za + rców Rozworów
godz. 17.30   Za + rców Bogusławę i Leopolda Dzięgielewskich              

 

Poniedziałek 7 maja 2018 r.

godz.   7.00 Za + Zofię Piotrowską 2 intencja od uczestników pogrzebu
godz. 17.00 1. Za + Romana i Elżbietę Dzięgielewskich intencja od uczestników pogrzebu
                   2. Za + Stanisława Dylewskiego

                     

Wtorek 8 maja 2018 r.

godz.   7.00  1. Za + Stanisława i Stanisławę Bartosiaków
                    2. Za + rców Stanisława i Stanisławę oraz brata Zygmunta Balcerzaków
godz. 17.00  1. Za + Stanisława, Mariannę i Piotra Wojtasiów
                    2. Za + Stanisława Pawlaka 

 

                    Środa 9 maja 2018 r.

godz.    7.00  1.Za + Józefa Bartosiaka – 1 msza święta gregoriańska  
                     2. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Feliksy z okazji 91 rocznicy urodzin
godz.  17.00  1. Za + Eugeniusza Zielińskiego 3 intencja od uczestników pogrzebu
                     2. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych, o. Dyrektora oraz wszystkich jego współpracowników 

               

Czwartek 10 maja 2018 r.

godz.    7.00  1. Za + Wiesława Markwanta 3 intencja od uczestników pogrzebu
                     2. Za + Józefa Bartosiaka – 2 msza święta gregoriańska 
godz.  17.00  Za + Stanisławę Kazimierę Nowacką 8 intencja od uczestników pogrzebu

                     

Piątek 11 maja 2018 r.

godz.    7.00  1. Za + Alinę Rozpędowską 3 intencja od uczestników pogrzebu
                     2. Za + Józefa Bartosiaka – 3 msza święta gregoriańska 
godz.  17.00  Za + Alina Rozpędowska 4 intencja od uczestników pogrzebu

                 

Sobota 12 maja 2018 r.

godz.   7.00  1. Za + Józefa Bartosiaka – 4 msza święta gregoriańska    
                    2. Za + Halinę Kusiak 2 intencja od uczestników pogrzebu
godz.  17.00 Ślub Pasikowska – Gauzd 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:

7.00    9.00   11.00 (dla dzieci)   12.30   16.00 (dla młodzieży, w roku szkolnym)   17.30 (w roku szkolnym)   19.00 (w czasie wakacji)

Święta zniesione:

 7.00    9.00   17.00

Dni powszednie:

 7.00   17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

- w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota g.16.00, niedziela g.10.00

- w ROPSie: sobota g. 9.00

- w DPSie: sobota g.10.00

Kalendarz Liturgiczny

eKAI.pl